Enter your keyword

Get a quote

[mc4wp_form]

Batı Yaka Gölevi

IN Satışı Devam Ediyor
Proje Adı:
Batı Yaka
Bitiş Tarihi:
October 1, 2023
Lokasyon:
Gölevi Mah.
Daire Sayısı:
40
Firma:
SARYAP
PROJE HAKKINDA

Uzun sahil yürüyüşleri, bisiklet turları ve alışveriş keyfi ile şehir stresini atarken manzara eşliğinde kahve ile hayatın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlerin nezih semti Gölevi mahallesinde, her türlü olanağı sağlaması ile Ünye’nin en gözde noktası konumundadır.

Saryap İnşaat birbirinden özel Projeleri ile tüm bu ayrıcalıkları adım mesafesinde sizlere sunuyor. Sabah kahvaltılarınızı evinizden çıkmadan muhteşem deniz manzarasına karşı Saryap İnşaat / Batı Yaka projemiz olan evinizde zevkle yapabilirsiniz.

Saryap İnşaat / Batı yaka projemizi tasarlarken manzarayı ve yaşamın tüm inceliklerini düşünerek başladık ve manzarayı evlerinizin içine taşıyoruz. Geniş daire planları, büyük cam pencereler ile eviniz manzaraya komşu!

Gölevi Mahallesi’nde yapacağınız yürüyüşler, dostlarınızla koyu sohbetler, eşsiz lezzetlere yakınlığın ve alışverişin ardından evinizin rahatlığında hayatın keyfini çıkaracaksınız. Dilerseniz birkaç dakikalık mesafedeki sahile geçip, deniz havasının, güneşin ve sahilin keyfini de çıkarabilir, huzurlu bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

1 Ocak da lansman fiyatları ile satışa çıkan Batı Yaka konut alıcıları, tanıtım fiyatlarından yararlanmanın yanı sıra, daire seçme şansına da sahip olacaklar…

Sizde bu seçkin projemizden daire sahibi olmak isterseniz, detaylı bilgi için sizleri satış ofisimize bekleriz….