•  

    0452 333 1 666

  •  

    info@saryapinsaat.com

 

Projelerimiz

BatıYaka Gölevi

BatıYaka Gölevi


  Mevki:                   
Gölevi Mahallesi

  Toplam Alan:         
4 Dönüm

  Başlama Tarihi:

  Bitiş Tarihi: 

  Blok Sayısı:           
Tek Blok

  Daire Sayısı:           
40 Daire

KATALOG

Ekstra

Tek Blok, 3+1, Açık Ve Kapalı Otopark, Sahile Yakın

Ebeveyn Banyolu Ve Kiler Mevcut

DETAYLAR

Uzun sahil yürüyüşleri, bisiklet turları ve alışveriş keyfi ile şehir stresini atarken manzara eşliğinde kahve ile hayatın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlerin nezih semti Gölevi mahallesinde, her türlü olanağı sağlaması ile Ünye'nin en gözde noktası konumundadır.

Saryap İnşaat birbirinden özel Projeleri ile tüm bu ayrıcalıkları adım mesafesinde sizlere sunuyor. Sabah kahvaltılarınızı evinizden çıkmadan muhteşem deniz manzarasına karşı Saryap İnşaat / Batı Yaka projemiz olan evinizde zevkle yapabilirsiniz.

 

Saryap İnşaat / Batı yaka projemizi tasarlarken manzarayı ve yaşamın tüm inceliklerini düşünerek başladık ve manzarayı evlerinizin içine taşıyoruz. Geniş daire planları, büyük cam pencereler ile eviniz manzaraya komşu!

Gölevi Mahallesi’nde yapacağınız yürüyüşler, dostlarınızla koyu sohbetler, eşsiz lezzetlere yakınlığın ve alışverişin ardından evinizin rahatlığında hayatın keyfini çıkaracaksınız. Dilerseniz birkaç dakikalık mesafedeki sahile geçip, deniz havasının, güneşin ve sahilin keyfini de çıkarabilir, huzurlu bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

 

1 Ocak da lansman fiyatları ile satışa çıkan Batı Yaka konut alıcıları, tanıtım fiyatlarından yararlanmanın yanı sıra, daire seçme şansına da sahip olacaklar...

Sizde bu seçkin projemizden daire sahibi olmak isterseniz, detaylı bilgi için sizleri satış ofisimize bekleriz....


 

Genel Resimler

Categories

Devam Eden Proje

Size Yardım Edebilir miyiz?

0452 333 1 666