•  

    0452 333 1 666

  •  

    info@saryapinsaat.com

 

Hakkımızda

Sarı ailesi dede Dursun Çavuşla Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren ticari hayata manifatura tuhafiye işleriyle başlamış baba (Hacı) Musa ile aynı kulvarda yolunu devam edip günümüzde üçüncü kuşaklara ulaşmıştır. Yetmişli yıllarda dede ve babadan alınan ticari alt yapıyla ilkokul sonrası ticarete başlayan büyük kardeş Cafer köprübaşı mevkiinde tuhafiye, manifatura işine kazakyünü satışını da eklemiş ve mevkiinin tanınmış esnaflarından olmuştur. Seksenli yılların ortalarında bu oluşuma Hacettepe üniversitesi fizik mühendisliği bölümü eğitiminden sonra ortancı kardeş Abdullah eklenmiş inşaat malzemesi satışı, kristal kola bölge bayiliğinide eklemiştir. Doksanlı yıllarda ise İşletme fakültesi eğitimini tamamlayan küçük kardeş Dursun halkayı tamamlayıp SARI KARDEŞLER kimliğini oluşturmuştur. Doksanlı yılların ortalarında mevcut işlerini tasfiye edip beyaz eşya (beko bayiliği) fındık Zaire ticareti ve çok katlı mobilyacılık işlerinde branşlaşmışlardır.

Saryap İnşaat

Sarı kardeşler 2005 yılıyla birlikte inşaat işlerine ünye diyaliz merkezinin bulunduğu binayı bir ortaklıkta tamamlayıp bu kulvarda ilk ticari işlerini yapmış günümüzde iki yıllık titiz planlama sonrası Atatürk mahallesinde kendi arsaları olan 7500m2'lik alana Akdeniz evleri projesiyle ve konforlu yaşamlar parolasıyla 84 dairelik sitenin temellerini atmışlardır. Halen inşaat işi dışında iki adet beyazeşya, çok katlı mobilya ve fındık mağazalarıyla müşterilere hizmet verilmektedir.

Misyon, Visyon ve Değerler

Misyon
Çağın son teknolojilerini kullanarak yaşanılabilir alanlar oluşturmak, faaliyet gösterdiği her alanda ilkeli ve dürüstlükten ödün vermeden değerli müşterilerine hizmet vermek.

Size Yardım Edebilir miyiz?

0452 333 1 666